VS-85HFL40S02
MFR.Part #
VS-85HFL40S02
JLCPCB Part #
C17676543
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-40℃~+125℃ 1.75V@266.9A 200ns 400V 85A DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS