RWR89S1R13FRB12
MFR.Part #
RWR89S1R13FRB12
JLCPCB Part #
C3427337
Description
-55℃~+250℃ 1.13Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors