RN732ATTD2262B05
MFR.Part #
RN732ATTD2262B05
JLCPCB Part #
C4271326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS