TNPW0805309KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805309KBEEN
JLCPCB Part #
C1724589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 309kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS