TNPW0805309RBEEN
MFR.Part #
TNPW0805309RBEEN
JLCPCB Part #
C1727186
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS