TNPW0805390KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805390KBEEN
JLCPCB Part #
C4068496
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS