TNPW08052K18BETY
MFR.Part #
TNPW08052K18BETY
JLCPCB Part #
C1357603
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 2.18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount