73E3R068J
MFR.Part #
73E3R068J
JLCPCB Part #
C2137104
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS