P0805E2262BBTA
MFR.Part #
P0805E2262BBTA
JLCPCB Part #
C3960915
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount