TNPW080529R1BETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080529R1BETY
JLCPCB Part #
C1357573
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 29.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount