TNPW080529K1BETY
MFR.Part #
TNPW080529K1BETY
JLCPCB Part #
C4553884
Description
-55℃~+125℃ 125mW 29.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount