TNPW080519R1BETY
MFR.Part #
TNPW080519R1BETY
JLCPCB Part #
C1357803
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 19.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount