TNPW080524K3BYEA
MFR.Part #
TNPW080524K3BYEA
JLCPCB Part #
C1720708
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS