RCP2512W1K20GEA
MFR.Part #
RCP2512W1K20GEA
JLCPCB Part #
C4127479
Description
-65℃~+155℃ 1.2kΩ 3.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS