RN55C5491DRE6
MFR.Part #
RN55C5491DRE6
JLCPCB Part #
C3377200
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors