TNPW080523K2BETY
MFR.Part #
TNPW080523K2BETY
JLCPCB Part #
C1357626
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount