TNPW080513K2BETY
MFR.Part #
TNPW080513K2BETY
JLCPCB Part #
C1357012
Description
-55℃~+125℃ 125mW 13.2kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount