TNPW0805237RBYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0805237RBYEA
JLCPCB Part #
C1720731
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS