TNPW0805267RBYEA
MFR.Part #
TNPW0805267RBYEA
JLCPCB Part #
C1720868
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS