TNPW080522K3BETY
MFR.Part #
TNPW080522K3BETY
JLCPCB Part #
C3982288
Description
-55℃~+125℃ 125mW 22.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount