TNPU12066K04BZEN00
MFR.Part #
TNPU12066K04BZEN00
JLCPCB Part #
C4036669
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS