D2TO035C20000JTE3
MFR.Part #
D2TO035C20000JTE3
JLCPCB Part #
C4074174
Description
-55℃~+175℃ 2kΩ 35W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% TO-263(D2Pak) Chip Resistor - Surface Mount ROHS