PTF6533K000DZEK
MFR.Part #
PTF6533K000DZEK
JLCPCB Part #
C1442718
Description
-55℃~+150℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS