TNPW0805182RBYEA
MFR.Part #
TNPW0805182RBYEA
JLCPCB Part #
C1721037
Description
-55℃~+155℃ 150V 182Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS