TNPW0805162RBYEA
MFR.Part #
TNPW0805162RBYEA
JLCPCB Part #
C1721663
Description
-55℃~+155℃ 150V 162Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS