TNPW080516K9BECN
MFR.Part #
TNPW080516K9BECN
JLCPCB Part #
C1357855
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount