BFC238341242
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238341242
JLCPCB Part #
C3787342
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS