TNPW0805169RBETY
MFR.Part #
TNPW0805169RBETY
JLCPCB Part #
C1357836
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 169Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount