TNPW0805164RBETY
MFR.Part #
TNPW0805164RBETY
JLCPCB Part #
C1357845
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 164Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount