TNPW0805160RBETY
MFR.Part #
TNPW0805160RBETY
JLCPCB Part #
C4182146
Description
-55℃~+125℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount