TNPW0805156RBETY
MFR.Part #
TNPW0805156RBETY
JLCPCB Part #
C1357813
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 156Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount