TNPW0805150RBETY
MFR.Part #
TNPW0805150RBETY
JLCPCB Part #
C1357860
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount