HVR3700007874FR500
MFR.Part #
HVR3700007874FR500
JLCPCB Part #
C1740523
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS