RCS2012J471CS
MFR.Part #
RCS2012J471CS
JLCPCB Part #
C17250474
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS