TNPW080511K5BETY
MFR.Part #
TNPW080511K5BETY
JLCPCB Part #
C1729632
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount