TNPW080514K5BETY
MFR.Part #
TNPW080514K5BETY
JLCPCB Part #
C1357805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14.5kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount