RE0805FRE07909RL
MFR.Part #
RE0805FRE07909RL
JLCPCB Part #
C859724
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS