TNPW0805113KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805113KBYEA
JLCPCB Part #
C3917822
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS