TNPW080510K0BYEN
MFR.Part #
TNPW080510K0BYEN
JLCPCB Part #
C2084249
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS