TNPW080510K0BXEN
MFR.Part #
TNPW080510K0BXEN
JLCPCB Part #
C6333575
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS