AR0805FR-07383RL
MFR.Part #
AR0805FR-07383RL
JLCPCB Part #
C3964882
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS