TNPW06036K80BYEA
MFR.Part #
TNPW06036K80BYEA
JLCPCB Part #
C4106134
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS