ORNTV50021002T5
MFR.Part #
ORNTV50021002T5
JLCPCB Part #
C1738938
Description
100mW 10kΩ、50kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS