TNPW0603464RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603464RBYEA
JLCPCB Part #
C1717007
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS