RLR32C5113FRB14
MFR.Part #
RLR32C5113FRB14
JLCPCB Part #
C1475158
Description
-65℃~+150℃ 1W 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors