CRCW060318K2FKTB
MFR.Part #
CRCW060318K2FKTB
JLCPCB Part #
C4118161
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount