TNPW060326K1DHTA
MFR.Part #
TNPW060326K1DHTA
JLCPCB Part #
C2136324
Description
-55℃~+125℃ 100mW 26.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount