TNPW060322K1DHTA
MFR.Part #
TNPW060322K1DHTA
JLCPCB Part #
C2136374
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount