MBA02040C4593DC100
MFR.Part #
MBA02040C4593DC100
JLCPCB Part #
C1398748
Description
-55℃~+155℃ 400mW 459kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS