TNPW060325K5BYEA
MFR.Part #
TNPW060325K5BYEA
JLCPCB Part #
C4100426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS